Predĺženie vlasov

Všetkým zákazníkom pripravujeme vlasy na mieru – podľa odtieňa, štruktúry, požadovanej hustoty a dĺžky vlasov.

Pracujeme so 100% ľudskými vlasmi pôvodom z Európy, Ruska, Brazílie a aj Thajska.

CENA

NAPOJENIE VLASOV
Microring, eurolock, microlock, EZ ring, keratín – 1€ / prameň
Tape in – 1,30€ / prameň

ODPOJENIE VLASOV
Microring, eurolock, microlock, EZ ring : 
do 120 prameňov – 50€
do 150 prameňov – 60€
do 180 prameňov – 80€
do 200 prameňov – 90€
do 250 pramenňov – 100€

Keratín tepelný a za studena : 
0,80€ / prameň

PREKERATÍNOVANIE 0,25€ / PRAMEŇ

(Potrebné pri všetkých pramienkových metódach)

Tape in :
1,50€ / prameň

PREPOJENIE – 2,50€ / PRAMEŇ

(len pri metóde Tape in je prepojenie vlasov lacnejšie ak sa robí naraz)

V cene je umytie vlasov, regenerácia, strih, fúkanie a finálny styling.

CENA VLASOV – info v salóne

Keďže má každý individuálny typ vlasov preto je nutné aj správne zvolenie metódy predlženia.

Ponúkame hneď niekoľko metód :

Metódy, ktoré ponúkame:

Ak ste sa rozhodli o predĺžení alebo zahustení vlasov je potrebné vedieť, že predĺžené vlasy požadujú dôkladnejšiu starostlivosť a viac kvalitných produktov.

Prepájanie vlasov je potrebné každé 2 až 4 mesiace.
Výber správnych vlasov, metódu a taktiež všetky dôležité informácie a otázky Vám veľmi rada zodpoviem na nezáväznej a bezplatnej konzultácii.

Objednaj si termín

Studená Eurolocková, Mikrolocková metóda

Napojenie vlasového prameňa na prameň vašich vlasov pomocou eurolocku – uzatvorenie spoja „na knížku“, ktorý je z ľahkého kovu, 6mm dlhý a na jednom konci ,,lievikovo,, rozšírený. Práve toto rozšírené ukončenie zabraňuje zrezaniu vašich vlasov.
Mikrolock je dĺžkou takmer o polovicu kratší, ako eurolock. Pramienky sa po napojení z vašich vlasov nezošmyknú. Je to veľmi nenápadný spoj.

Studená EZ-RING metóda

Oproti eurolocku sa tento spoj nezatvára na knižku ale zatvára sa na plocho, čím sa zmenšuje hrúbka spoja až na 1 až 2mm, preto Vám spoje na hlave nebudú prekážať a tlačiť v žiadnej polohe.

Studená mikroringová metóda

Napojenie vlasového prameňa na prameň vašich vlasov pomocou mikroringu, ktorý je z ľahkého kovu, 2mm dlhý. Na túto metódu sú vhodné iba kliešte na to určené. Zatvorenie mikroringu spočíva z jedného stlačenia. Táto metóda nieje vhodná na veľmi dlhé nosenie a to z dôvodu, že mikroring je príliš krátky na to, aby nám aspoň čiastočne skryl ukončenie prameňa.  Špička (ukončenie prameňa) sa po niekoľkých umytí vlasov začne strapkať a to je dôsledok dredovania vlasov pri vlasovej pokožke.

Studená TAPE IN metóda

Pri tejto metóde sa aplikujú vlasové pásky v šírke 4 cm a menej, ktoré sa špeciálnym lepením prichytia na prírodný vlas proti sebe. Vytvorí sa tzv. Sendvičový spoj, ktorý sa vyznačuje trvácnosťou, kompaktnosťou, ľahkou údržbou a veľmi rýchlym napojením.

Tepelná keratínová metóda

Napojenie vlasového prameňa na prameň vašich vlasov roztavením keratínového spoja tepelnými kliešťami pri teplote 120 – 180°C. Roztavený keratín sa prekladá po stranách spojených prameňov. V strede je stačený prstami, alebo na to určenými kliešťami, alebo tento roztavený keratín dvoma prstami ,,zošúlame,, tak, aby v tomto šúlku nezostala vzduchová bublina.

Studená keratínová metóda (ultrazvuk)

Ako jeden z mála salónov na trhu Vám predstavujem predlžovanie vlasov ultrazvukovou metódou alebo ľahšie povedané keratín za studena. Táto metóda predstavuje podstatne šetrnejšiu alternatívu, pretože pri nej vlasy nie sú nijako zaťažované vysokou teplotou a nedochádza k uvoľneniu výparov.
Pri tejto metóde sa používa špeciálny prístroj ULTRASONIC®, ktorý bol vyvinutý spoločnosťou ProfiBeauty s.r.o..
Princíp fungovania je veľmi šetrný a jednoduchý – pomocou ultrazvukových vĺn sa pramene prichytia k Vašim vlasom. Vďaka tomuto prístroju sa tak veľmi ľahko a rýchlo vytvoria drobné, ale veľmi pevné spoje.

Je potrebné aby po aplikácií boli dodržiavané niektoré pravidlá:

    • 1. na dovolenke po okúpaní v mori, vlasy niekoľko krát opláchnuť čistou vodou. Ak tak nespravíme, pôsobením soli sa keratínový spoj začne uvoľňovať a pramienky sa vám zošmyknú
    • 2. návšteva v parnej, alebo suchej saune, iba s mokrou osuškou na hlave. Ak tak nespravíme, pôsobením tepla sa môže keratínový spoj uvoľniť a pramienky sa vám zošmyknú.
    • 3. pri keratínovej metóde by sa nemali požívať vlasové kozmetické prípravky, ktoré obsahujú väčšie množstvo alkoholu. Je to napríklad aj z toho dôvodu, že Remover (odstraňovač keratínu, ktorý používame pri odpájaní pramienkov) obsahuje aj alkohol, pomocou ktorého sa keratínový spoj rozpadá.