Ošetrenia pleti

Skin scrubber

je technológia, ktorá sa používa na bezbolestný ultrazvukový peeling a hĺbkové čistenie pleti bez naparovania a vytláčania.

Ide o moderný pôsob čistenia s okamžite viditeľným výsledkom. Ošetrenie je príjemné a nebolestivé. Pôsobením ultrazvukového vlnenia sa uvoľnia stavebné prvky pokožky, vďaka čomu sa do pokožky výborne vstrebávajú olejovité a emulzné látky. Ultrazvukové vlnenie spôsobuje v tkanive vibráciu (mikromasáž) a teplo. SkinScrubber bezbolestne a šetrne čistí pleť a odstraňuje odumreté kožné bunky na princípe emulgovania (rozptyľovania) tuku a nečistôt z pórov a ich stieranie z pleti špachtľou. Je možné použiť ho ako náhradu alebo doplnenie mechanického, ručného čistenia. Odstraňuje rohovinovú vrstvu kože a odhaľuje tak mladšiu vrstvu pokožky, ktorá je zbavená odumretých buniek a nadmerného mazu. Póry a jemné vrásky sú zbrúsené a menej viditeľné, komedóny (vyrážky) odstránené, pigmentové škvrny jemnejšie. Pokožka je na pohľad a dotyk jemnejšia a hladšia a je  pripravená vstrebávať účinné látky.

Ošetrenie pomocou chemického peelingu

Výsledkom ošetrenia  je zlepšenie stavu akné a mastnej pokožky, zjemnenie povrchu pokožky, sploštenie jaziev a zmenšenie veľkosti pórov, lepšia hydratácia, zblednutie pigmentových škvŕn, vyhladenie jemných povrchových vrások a celkovo jasnejší vzhľad pokožky.

BB Glow ošetrenie

BB Glow je najnovšie ošetrenie zamerané na zosvetlenie a korekciu pleti. Je ideálny pre suchú, na slnku poškodenú, pigmentovanú, nehomogénnu, matnú a citlivú pokožku, ktorá si vyžaduje intenzívnu hydratáciu. Hydratuje pokožku a minerálne pigmenty poskytujú hladkú a žiarivú pokožku. Systém vpichovania stimuluje obnovu pokožky a podporuje tvorbu kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej. Ošetrenie je bezbolestné.

Anti age liftingové ošetrenie

Cieľom liftingového ošetrenia Lipocol  má byť spevnenie pokožky, výrazné omladenie, vyhladenie vrások a nedokonalostí pleti, okamžitá hydratácia a v neposlednom rade nasýtenie pleti kolagénom.

Účinky a výhody liftingového ošetrenia Lipocol:

* Okamžité a trvalé spevnenie pokožky
* Celkové výrazné OMLADENIE tváre
* Viditeľné vyhladenie VRÁSOK a nedokonalostí pleti
* LIFTING a ANTI AGING
* okamžitá HYDRATÁCIA
* nasýtenie pleti kolagénom

Mikrodermabrázia

Ide o povrchové bezbolestné zbrusovanie vrchnej vrstvy pokožky . Mikrodermabrázia je ideálna, keď potrebujeme rýchlo prečistiť povrch ale dá sa kombinovať aj s inými ošetreniami. Na zbrúsenie sa používajú špeciálne hlavice, ktorých povrch je rozlične drsný. Nadstavec odborník zvolí podľa typu pleti. Po tridsiatke, keď klesne hladina hormónov a pleť sa už obnovuje pomalšie, je ideálne kombinovať jednotlivé peelingy s inými omladzujúcimi metódami. V tomto prípade sa však cena zvyšuje. Pokožka vždy dobre reaguje na nový podnet. Po mikrodermabrázii môže pleť sčervenať, prípadne sa olúpať aj tri dni po zákroku. Je to prirodzená reakcia.

Hĺbkové čistenie pleti

je ideálny spôsob ošetrenia nečistej pleti. Vykonáva sa po dôkladnom naparení či už naparovacím prístrojom alebo zmäkčovadlami. Čistenie pleti sa vykonáva šetrne a opatrne, aby sa pokožka neporanila. Po čistení môže byť pokožka  začervenaná. Ošetrenie zahŕňa povrchové čistenie , naparovanie, zmäkčovanie .mechanické čistenie , dočistenie skin scrubberom ,ozonizér ,masku a záverečný krém.

Kozmetická masáž tváre, krku a dekoltu

Pravidelná masáž tváre pomáha odvádzať napätie a tekutiny zadržanej v tvári. Vďaka zvýšenému prekrveniu je pleť lepšie okysličená, čo má vplyv na tvorbu kolagénu, ktorý dodáva pleti mladistvý vzhľad. Výsledkom je žiarivejšia a tiež viditeľne pevnejšia pleť. Masáž preukázateľne zlepšuje akné, vrásky, pôsobí ako lifting tváre a spevňuje ochabnuté svaly v okolí brady.
Medzi výhody, ktoré masáž tváre poskytuje patrí aj to, že vie pomôcť s tmavými kruhmi pod očami a zjednotiť pigmentáciu pleti.

Masáž tváre zrýchľuje pohyb krvi a lymfy a tým urýchľuje procesy očistenie pleti. Je to tiež zaručený spôsob prevencie vrások. Vďaka rozhýbaniu pokožky zrýchli všetky procesy a tým sa lepšie regeneruje a jej kvalita na podkožnej úrovni sa zlepší.

Okrem všetkých viditeľných výhod vám masáž tváre pomôže k odpočinku, zníži stres a prinesie celkovú pohodu.