Depilácia voskom

Trápia vás neodbytné chĺpky, ktoré, len čo ich oholíte, hneď zase vyrastú? Odhoďte holiace žiletky a siahnite po dlhodobejšom riešení! Depilácia voskom je rozšírenou a bezpečnou metódou, ktorá vám v porovnaní s depilačným strojčekom nezaberie toľko času! Celá vec spočíva v tom, že chĺpok neoholíte, ale vytrhnete aj s korienkom. Vďaka tomu si môžete hladkú pokožku užívať aj niekoľko týždňov. Pri pravidelnej depilácii sú chlpky jemnejšie.

Výhody depilácie voskom

Nežiaducich chĺpkov sa vieme zbaviť niekoľkými spôsobmi. Najviac využívaná varianta je odstránenie chĺpkov pomocou žiletky. Efekt je však krátkodobý a výsledok nedostačujúci. Ostane nám začervenaná pokožka, malé vyrážky a dokonca aj zarastené chĺpky, ktoré holením silnejú a hrubnú.

Práve kvôli týmto nevýhodám si popularitu v depilácii čoraz viac získava vosk. Táto možnosť je síce trošku bolestivejšia, ale dá sa na to zvyknúť. Dôležité je, že táto depilácia prináša so sebou hneď niekoľko výhod. Nežiadúceho ochlpenia sa zbavíme na podstatne dlhšie a pokožka ostáva krásne hebká.

Chcem sa objednať